خواص بی نظیر چای اولانگ در درمان سرطان سینه

https://fullelectronica.com.ar/128936-dts33981-meaño-dating-websites.html از آنجا که سرطان سینه از شایعترین انواع سرطان در میان زنان است، پزشکان به صورت مداوم به دنبال درمان هایی برای ایپ نوع سرطان هستند. به همان نسبت که شنیدن کلمه سرطان از زبان پزشک بسیار سخت است، به همان نسبت هم روز به روز درمان های جدید و تازه ای برای سرطان کشف می شود. چای اولانگ یکی از همان مواد غذایی شگفت انگیز است که تأثیرش در مبارزه با سرطان سینه به اثبات رسیده است.

در اکتبر سال ۲۰۱۸، دانشمندان دانشگاه سنت لوئیس در میسوری نتایج دلخواه خود را پس از بررسی اثر چای اوونگ بر روی سلول های سرطان پستان در مجله بین المللی تحقیقات و درمان سرطان منتشر کردند.طبق گفته Chunfa Huang، PhD، آزمایش هانان دادند که چگونه رشد سلول ها در مقابل عصاره های چای سبز، چای سیاه، چای اولانگ و چای سفید اکنش نشان میدهند.

در آزمایش با چای سیاه نشانه هایی از تغییر در سلول ها دیده نشد. پیش از این نشان داده شده است که چای سبز برای جلوگیری از رشد سلول های سرطانی مفید است و در این مطالعه نتایج مشابهی نشان داده شد.

حتما بخوانید:

سرطان سینه از دیدگاه  دکتر اسمیت، تصورات و واقعیات

اما این تحقیق همچنین واکنش مشابهی را از گونه های چای اولانگ نیز نشان داد. دکتر هوانگ و تیم او قبل از اینکه به این نتیجه برسند چای را در برابر ۶ نوع از سلول های سرطان سینه آزمایش کردند.دانشمندان همچنین مشاهده کردند که چگونه ساکنان استان فوجیان در چین – ناحیه ای که مقادیر زیادی چای اولانگ  را به صورت منظم مصرف می کند – نسبت به نقاط دیگر کشور ۳۵ درصد کمتر به سرطان پستان مبتلا هستند.

کسانی هم که مبتلا به سرطان سینه بودند نیز ۳۸ درصد کمتر مرگ و میر ناشی از سرطان را تجربه می کنند. مهمتر از همه  این تحقیق، ادعا می کند که افرادی که مقدار زیادی چای اولانگ مصرف می کنند، ۶۸ درصد کمتر از بقیه دچار مرگ زودرس شدن می شوند.

البته، تحقیقات بیشتری لازم است و مطالعات بیشتری در آینده انجام خواهد شد تا ببینیم چقدر چای اولانگ  برای مبارزه با سلولهای سرطان پستان مفید است.اما در عین حال، اضافه کردن یک فنجان یا دو فنجان چای اولانگ  به برنامه  روزانه شما قطعا نمی تواند صدمه بزند.گذشته از این تحقیقات جدید، مطالعات قبلی نشان داده است که چای برای کاهش وزن نیز مفید است.

منبع: MedicalNewsToday

buy Lyrica from canada ترجمه از تیم تولید محتوای پرشین خاتون

http://counsellingarena.co.uk/augmentin استفاده از این مطلب فقط با ذکر نام پرشین خاتون  و لینک به این مطلب مجاز است.

حتما بخوانید:

چای سبز و ۶ حقیقت شگفت انگیزی که قبل از نوشیدن این چای محبوب باید بدانید!

درباره خواص چای سفید بیشتر بدانید!

 

 

ارسال شده در 16 اسفند 1397 توسط صمیمی با موضوع خواص خوراکی‌ها , سلامت , سلامت جنسی , شفابخشی با گیاهان , مطالب خواندنی

مطالب مشابه

logo-samandehi
پرشین خاتون پرتال جامع بانوان با مطالبی جدید و به روز در همه زمینه‌های مربوط به بانوان است که به صورت خاص برای مخاطب ایرانی سفارشی‌سازی شده است.امید است بتوانیم راهگشا و راهنمای بانوان پر تلاش ایران زمین باشیم. مطالب این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای دریافت آخرین مطالب و مقالات “ پـــرشین خاتـــون ” ایمیل خود را در کادر بالا وارد نمایید و بر روی ثبت کلیک کنید

©پرشین خاتون / بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است