فوت فتیش و درمان قطعی آن

فردی که تمایلات فوت فتیش دارد ، در رابطه جنسی حواسش بیشتر به یک نقطه است و در صورت زیاده روی ، کمتر احساس رضایت دارد زیرا هر چه پیش می رود ، به پوچ و بی معنی بودن رفتار خود بیشتر پی می برد . بتدریج احساس غم می کند و مایل است روش های ترک خودارضایی را تجربه کند . خوشبختانه کسانی که فوت فتیش را کنار می گذارند ، بعد از مدتی از میسترس متنفر می شوند و می فهمند که به چه چیز بیهوده ای علاقه داشته اند . با پرشین خاتون همراه باشید .

فوت فتیش

واگویه های شخصی یک فوت فتیش را بررسی می کنیم :

چقدر برای این بیماری ناشناخته وقت گذاشتی؟ چه فرصت هایی رو از دست دادی ؟ این همه دنبال این چیزها بودی ، آیا نتیجه ی موثری داشت؟
دنیای انسان های موفق ، با مطالعه و معاشرت با افراد خوب شکل می گیرد . انسان های خوش فکر ، منضبط و متشخص حتی اگر در موقعیت های اغواکننده قرار بگیرند و حس شما را داشته باشند ، هیچ وقت حاضر نیستند به پا ، کفش و یا جوراب زنانه تا این حد فکر کنند چون برای وقت خود ، خیلی ارزش قائل هستند.

نیچه ، فیلسوف بزرگ آلمانی می گوید : زندگی یعنی بالا رفتن از سربالایی ، نَه پایین آمدن از آن ! کسی که پایین می آید ، زندگی را می بازد و آنکه بالا می رود ، زندگی را پُر نشاط تر می سازد.

اغلب کسانی که تمایلات فوت فتیش دارند بیشتر از هرکسی می دانند که این حس ، جز ضرر چیز دیگری ندارد اما باز اصرار دارند که الگویی برای تحقیر دیگران تجویز کنند که شامل فانتزی ها و تجربه های متنوع جنسی ست . تنبیه کردن ، پوشیدن جوراب نازک زنانه و ناسزا شنیدن و …
البته تمایلات فوت فتیش ، تنها مربوط به آقایان نیست و ممکن است در خانم ها هم وجود داشته باشد . به هر ترتیب این اختلال ، یکی از پیچیده ترین شکل های رفتار جنسی می باشد که در حوزه ی بیماری های ناشناخته تحلیل و بررسی می شود.

نکته: انتشار این مقاله ( درمان قطعی فوت فتیش ) صرفا جهت افزایش آگاهی والدین است و مطالعه آن ، برای همه رده های سنی توصیه نمی شود.

دیدن فیلم های پورنوگرافی ، خواندن داستان و چت ، در نهایت منجر به خودارضایی ( در دین مبین اسلام حرام است) می شود . وقتی پاهای یک خانم جوان با جوراب شیشه ای ، در محیط اینستاگرام که تصویرمحور است ، بیش از هفده هزار لایک می خورد نشانگر اهمیت این موضوع است . بهتر است افرادی که تمایلات فوت فتیش دارند ، اول محرک ها را از بین ببرند . مَثَل قدیمی معروفی هست که می گوید : چشم که ببیند ، دل نیز آن را طلب خواهد کرد.

به خوبی می دانیم که مشکلات جنسی و تبعات آن ، در تمامی دوره ها وجود داشته و تا امروز حل نشده باقی مانده است اما فراموش نکنیم که تا دو دهه قبل ، جوانان ما این حس را اینقدر شدید نداشته اند … بنابراین اگر فردی هستید که تمایلات فوت فتیش دارد حتما از دیدن سایت های عجیب و مهوع دوری کنید . ساعاتی را به ورزش های رزمی و گروهی اختصاص دهید . در محیط های زنانه با اعتماد به نفس بالا ، بسیار عادی و انگار نه انگار باشید . در محل کار ، با جدیت کار کنید تا از تنهایی و بیکاری فاصله بگیرید.

سخن پایانی

افراد عاقل و با اراده ، در صورت علاقه به شریک جنسی و یا حتی ازدواج ، هرگز برده جنسی کسی نشده و حاضر نبوده میل جنسی خود را روی چکمه و پاهای میسترس و غیره سوق دهند. ولی اگر حس می کنید به کمک بیشتری نیاز دارید یا مشکل دیگری دارید ، حتما از مشاوران کلینیک نزدیک محل زندگی خود کمک بگیرید.

حتما بخوانید :

تعیین جنسیت با در نظر گرفتن زمان تخمک گذاری

چرا در زمان رابطه جنسی دچار سردرد می شویم؟

زمان مناسب رابطه جنسی برای بارداری چه وقت است؟

      دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذراید.

 

منبع : راستینه

ارسال شده در 25 شهریور 1397 توسط شیرین خوش بین با موضوع سلامت , سلامت جنسی , سلامت روان

مطالب مشابه

logo-samandehi
پرشین خاتون پرتال جامع بانوان با مطالبی جدید و به روز در همه زمینه‌های مربوط به بانوان است که به صورت خاص برای مخاطب ایرانی سفارشی‌سازی شده است.امید است بتوانیم راهگشا و راهنمای بانوان پر تلاش ایران زمین باشیم. مطالب این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای دریافت آخرین مطالب و مقالات “ پـــرشین خاتـــون ” ایمیل خود را در کادر بالا وارد نمایید و بر روی ثبت کلیک کنید

©پرشین خاتون / بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است