درباره ما

 پرشین خاتون پرتال جامع بانوان با مطالبی جدید و به روز است که در همه امور مربوط به بانوان، برای شما بانوی عزیز می‌باشد. مطالب این وبسایت از جدیدترین و بروزترین مجلات دنیا و با وسواس زیاد انتخاب شده است و به کمک مترجمان خبره، ترجمه و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. کلیه مطالب ترجمه شده توسط گروه تأمین محتوای پرشین خاتون، از مجلات معتبر انتخاب شده است و از لحاظ علمی-تحقیقاتی معتبر است. پرشین خاتون مقالاتی در موضوعات سلامت، فرزندپروری، موفقیت در کار و زندگی (مخصوص بانوان شاغل)، سبک زندگی و راهکارهای شادزیستن و همچنین تغذیه و آشپزی با محوریت آشپزی سالم به شما بانوان عزیز  ارائه می‌کند.

بخش فروشگاه اینترنتی پرشین خاتون در جهت حمایت از بانوان هنرمند و خوداشتغال، مفتخر است دست سازه های شما هنرمند گرامی را رایگان در معرض دید عموم بگذارد و پرشین خاتون هیچ گونه منفعتی از فروش شما ندارد.

امید ما این است که بتوانیم به شما بانوان پرتلاش ایرانی کمک کنیم تا بتوانید قدمی هر چند کوچک به سوی زندگی شادتر و زیباتر بردارید. در این راه پیشنهادات و انتقادات شما همواره برای ما ارزشمند است و از دیدگاه‌های شما در خصوص مقالات موجود خرسند خواهیم شد. سؤالات خود را از طریق راههای تماس در برگه تماس با ما مطرح کنید و  موضوعاتی را که مایلید پیرامون آن از مجلات علمی و معتبر مقاله تهیه کنیم،‌ با ما در میان بگذارید. 

 

مدیریت وبسایت و مجله اینترنتی پرشین خاتون

logo-samandehi
پرشین خاتون پرتال جامع بانوان با مطالبی جدید و به روز در همه زمینه‌های مربوط به بانوان است که به صورت خاص برای مخاطب ایرانی سفارشی‌سازی شده است.امید است بتوانیم راهگشا و راهنمای بانوان پر تلاش ایران زمین باشیم. مطالب این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای دریافت آخرین مطالب و مقالات “ پـــرشین خاتـــون ” ایمیل خود را در کادر بالا وارد نمایید و بر روی ثبت کلیک کنید

©پرشین خاتون / بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است