ترفندی شگفت انگیز برای پاک کردن لکه های سرسخت

همراه با توسعه فن آوری، تجهیزات جدیدتری را می توان در فروشگاه یافت. مادربزرگ ما احتمالا هرگز فکر نمی کرد که شستن لباس با دست توسط یک ماشین جایگزین شود، اما این واقعا اتفاق افتاد و ما اکنون می توانیم از مزایای استفاده از این ماشین ها برای بهبود زندگی خود لذت ببریم. اما برخی لکه ها هستند که حتی ماشین جادویی هم از عهده پاک کردنشان بر نمی آید، در اینجا یک ترفند بسیار جالب و شگفت انگیز برای پاک کردن لکه های سرسخت روی لباس به شما ارائه می دهیم با پرشین خاتون همراه باشید.

اگر شما یک ماشین لباسشویی با یک عملکرد خشک کن دارید، می توانید از ترفندی جالب استفاده کنید که پس از آن  قطعا می خواهید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
احتمالا شما قبلا کاربردهای زیادی برای فویل آلومینیوم می دانستید. اما این ترفند بسیار فراتر از بسته بندی ساندویچ است. آلومینیوم هنگامی که فشرده می شود می تواند دوباره قیچی ها را کاملا تیز و تمیز کند و لکه های سفت و سخت را از بین ببرد. امروز ما یک روش کاملا جدید برای استفاده از آن نشان می دهیم که برایتان جالب خواهد بود.
چه اتفاقی می افتد اگر توپ های آلومینیومی را در خشک کن قرار دهید؟
لباس های شما دیگر الکتریسیته ساکن نخواهند داشت، زیرا فویل تمام بار الکتریکی را جذب می کند.

همچنین لکه های سرسخت روی لباس پاک خواهند شد.

۳ توپ از فویل آلومینیومی را به اندازه شکل درست کنید و آنها را درون لباسشویی قرار دهید. حال لباسشویی را روشن کنید و اگر لباسها تمیز است و فقط می خواهید بار آنها تخلیه شود، خشک کن تنها را روشن کنید. توپ ها را می توان مجددا استفاده کرد، پس آنها را دور نیاندازید.

این روش کار برای لباس و ماشین لباسشویی امن است و به آنها آسیبی نمی رساند.

ترجمه از گروه تأمین محتوای پرشین خاتون

ارسال شده در 5 شهریور 1397 توسط صمیمی با موضوع سبک زندگی , نکات خانه‌داری

مطالب مشابه

logo-samandehi
پرشین خاتون پرتال جامع بانوان با مطالبی جدید و به روز در همه زمینه‌های مربوط به بانوان است که به صورت خاص برای مخاطب ایرانی سفارشی‌سازی شده است.امید است بتوانیم راهگشا و راهنمای بانوان پر تلاش ایران زمین باشیم. مطالب این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای دریافت آخرین مطالب و مقالات “ پـــرشین خاتـــون ” ایمیل خود را در کادر بالا وارد نمایید و بر روی ثبت کلیک کنید

©پرشین خاتون / بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است