آموزش دستبند با مروارید یا منجوق به سبک آمریکایی

این آموزش به شما دو روش مختلف را برای ساخت دستبند دست ساز منجوقی به سبک آمریکایی نشان می دهد. سبک اول شامل آموزش دستبند با مهره هایی است که متصل هستند و بعد از درست کردن هر گل به گل بعدی می رود (بالا).سبک دوم گلهای مجزا متصل به یکدیگرهستند (مانند دستبند پایین تصویر). با پرشین خاتون همراه باشید.

مرحله اول آموزش دستبند

مقدار نخی که برای ساخت دستبند دست ساز نیاز دارید بستگی به طول تمام شده دستبند شما دارد. طول کل دست اندازه مناسب برای نخ یک دستبند است.شش مهره را بردارید و آنها را به نخ بکشید. در انتها نخ کافی برای اضافه کردن نوع قلابی که می خواهید به دستبند متصل شودنگه دارید. سر سوزن را از داخل اولین منجوق رد کنید و یک دایره بسازید.

 

مرحله دوم آموزش دستبند

برای ایجاد یک حلقه، نخ را محکم بکشید.یک مهره از رنگی دیگر را برای مرکز گل بردارید و آن را به نخ بکشید. دو مهره را رد کنید و سوزن خود را به داخل سومین مهره وارد کنید. برای این کار، سوزن خود را از پایین مهره وارد دهید تا نخ از بالا بیرون بیاید.

 

مرحله سوم ساخت دستبند دست ساز

در مرحله بعدی ساخت دستبند دست ساز، نخ را بکشید و مهره را هدایت کنید تا در مرکز مهره ها قرار گیرد. نخ را تنگ کنید. حالا می توانید گل بعدی را شروع کنید. چهار مهره بردارید. سوزن خود را از داخل مهره زیرمهره خروجی در مرحله قبلی و از پایین مهره همانطور که در تصویر نشان داده شده است وارد کنید. مهم است که سوزن خود را در مهره های پایینی وارد کنید.

 

مرحله آخر ساخت دستبند دست ساز

برای ایجاد یک حلقه، نخ را محکم بکشید.یک مهره از رنگی دیگر را برای مرکز گل بردارید و آن را به نخ بکشید. دو مهره را رد کنید و سوزن خود را به داخل سومین مهره وارد کنید. برای این کار، سوزن خود را از پایین مهره وارد دهید تا نخ از بالا بیرون بیاید.به ترتیب شکل ادامه دهید تا دستبند کامل شود.

 

حتما بخوانید:

با چوب بستنی کاردستی های خوشگل بسازید.

عروسک نمدی انگشتی و طریقه ساخت آن

منبع:

The Spruce crafts

Daisy Chain Beading Stitch Tutorial

ارسال شده در 13 تیر 1398 توسط صمیمی با موضوع دسته‌بندی نشده

مطالب مشابه

logo-samandehi
پرشین خاتون پرتال جامع بانوان با مطالبی جدید و به روز در همه زمینه‌های مربوط به بانوان است که به صورت خاص برای مخاطب ایرانی سفارشی‌سازی شده است.امید است بتوانیم راهگشا و راهنمای بانوان پر تلاش ایران زمین باشیم. مطالب این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای دریافت آخرین مطالب و مقالات “ پـــرشین خاتـــون ” ایمیل خود را در کادر بالا وارد نمایید و بر روی ثبت کلیک کنید

©پرشین خاتون / بازنشر مطالب تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است